15 Aralık 2010 Çarşamba

Canım istiyor...

Dün sabah 5 gibi kalktım ve aklımda kadınbudu köfte vardı. Kendime şaşırdım.

Nasıl ya nerden çıktı şimdi bu??? Ya rüyamda gördüm ya da aşerdim. Bu zamana kadar canım şunu istiyor diyeceğim birşey olmadı.Akşam eve gittim ve hemen yaptım. İlk kez yapmama rağmen güzel oldu :) En azından nefesimi köreltti

Ama canımın istedikleri ve istemedikleri beni şaşırtıyor.

Tatlı delisi olan ben, şu an hiç aramıyorum. Sütlü tatlıyı da hani süt içeriyor vs diye yiyorum. Önüme gelirse atıştırıyorum ama bana göre çok kararınca.
.
Normalde olsa gözümün önünden ve aklımdan gitmeyen çilekli tartlar, ekler, çikolatalar şu an aklıma bile gelmiyor. Bu kilo olarak bana iyi geliyor :)

19. hafta bitmek üzere ve maşallah hiç kilo almadım.

Canımın istediği şeye gelince çok garip biçimde kola ya da asitli şeyler istiyor. Bizim evde çok böyle şeyler tüketilmez. Misafir geleceği zaman ya da evde bulunsun diye alırız 1 lt kola o aylarca durur. 6'lı şişe kolayı aylarca bitiremeyiz.Ama su an kim kola içse ya da ne zaman kola ile güzel giden bir yemek olsa hemen aklıma geliyor ve 1-2 yudum içmek istiyorum.

Umarım bu durum geçicidir.

3 yorum:

  1. tatlı yemiyorsan ayşe mi geliyor acaba... ben büyüklerin yalancısıyım

    YanıtlaSil
  2. Bilmiyorum ama doktor %90 erkek dedi. Belli de olmaz. Haftaya kesin belli olacak o zaman hakkı mı ayşe mi göreceğiz :)

    YanıtlaSil
  3. :) Ellerine sağlık ..Ben her akşam yemeğinde 1 bardak kola içiyorum çok fena bişi:(

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails