4 Şubat 2010 Perşembe

"GÜZİN ABLA''

Bugün böyle bir mail geldi çok güldüm. Kadınlar ve erkekler olaylara bu kadar farklı bakabiliyor işte...

ERKEK MİLLETİNDEN ''GÜZİN ABLA'' YAPARSAN....

Sevgili Erkan Ağabey, bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum. Geçen gün işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım. Arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti. Hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardim almak icin eve geri döndüm. Eve girince gozlerime inanamadim.. Kocam komşunun kızı ile yatağımızda.

Ben 32, kocam 34 yaşsında komsunun kızı ise 22.. Biz 10 yıldır evliyiz. Yakalanınca resmen çöktü ve itiraf etmek zorunda kaldı. 6 aydır birliktelermiş. Ne yapmaliyim lütfen bana yardim eder misiniz?.Sevgilerimle Ayşe..

Sevgili Ayşe; hava soğuksa, hele bu tip kısa mesafelerde motor ısınmadan bastıysan arabalar genelde bunu yapar. Kaputu aç ,yakıt borularına şöyle bir bak, ezilme, çöküntü gibi bir şey var mı?. Manifolt bağlantılarını ve karbüratörü gözden geçir. Eger bunlar sorunu çözemezler ise sorun yakıt pompasında olabilir. Bujilere yeterli benzin gelmiyordur.
(Araban tüplü mü benzinli mi dizel mi yazmamışsın) Yoksa daha da yardımcı olabilirdim.
Erkan agabey'in.

3 yorum:

  1. aslında buradaki olay bence farklı bakmaktan ziyade dikkati başka yöne çekerek hemcinsini korumak. ne de olsa hepimiz aynıyız misaliii :))))

    YanıtlaSil
  2. Bi de bunun saç versiyonu vardi... Cok komik ya bosa demiyorlar Erkeler Marstan Kadınlar Venusten diye... Bşr Kadın Bir Erkek dizisi cok guzel anlatıyor olayı :)))

    YanıtlaSil
  3. Bu olay için belki korumak olabilir ama aynı olaya gerçekten bu kadar ayrı bakabiliyoruz bazen. Beste'ciğim doğru soyluyorsun mars venüs olayı çok doğru.

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails