1 Şubat 2010 Pazartesi

Defne büyüdü...Doğumundan sonra Adana'ya gidip gördüğümde Defne'ciğim hakkında yazmıştım. Kendileri benim düğünümede teşrif etmişti. Şimdi çok daha büyümüş miniğim. Anneye benzemeye başlamış ama babanın etkileri devam ediyor.

Şu sıralar yoğurt ve meyve suyuna geçmişler bizimki çok sevmiş bu ikisinide. Yoğurt yedireceklerini anlayınca sevinçten ellerini kollarını sallıyormuş. Meyve suyu bitince ağlıyormuş :)

İşte Defne hanım'ın son pozları.8 yorum:

 1. Maşallah Ireeemmmmm!!! büyüdükçe güzelleşmiş de güzelleşmiş... Boncuk boncuk, maşallah 41 kere!

  YanıtlaSil
 2. uyyyyyy uslucuk, tatlıcık. yerim ben Defne'yi... İremcim cok buyumus gercekten 5 Aralık'tan beri. uyusun da buyusun tıpış tıpış yurusun :)))

  YanıtlaSil
 3. Maşallah, nefis bir şey bu yaaaa:) Bu nasıl güzel bir surat öyle. Ada benim ilk numaram ama bu da onun tahtını sallayacak gibi görünüyor:)

  YanıtlaSil
 4. Allah herkesin bebişini bağışlasın kızlar. Bende görünce şaşırdım çok büyümüş. Ada'nın tahtını sallamaz ama yanına oturacağı kesin :)

  YanıtlaSil
 5. nasıl bır tontıs o oyle masallah ona...

  YanıtlaSil
 6. ETKİNLİĞİMİZE BUYRUN;

  SEVGİLİ ARKADAŞLAR düşbahcesi.blogspot.com ve pembetatlar.blogspot.com TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ OLAN HEDİYEŞLE ETKİNLİĞİNE
  SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ DAVET EDİYORUZ...
  1 ŞUBAT 2010- 28 ŞUBAT 2010 TARİHLERİ ARASINDA ORTAK BLOGUMUZ OLAN pembedüşbahcesi.blogspot.com 'DA BAŞLATACAĞIMIZ ETKİNLİĞİMİZDE BİZİ YALNIZ BIRAKMAZSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ...

  HAYDİ ARKADAŞLAR HEDİYELEŞELİM KAYNAŞALIM...

  DETAYLI BİLGİ İÇİN:pembedüşbahcesi.blogspot.com adresine uğramanız rica olunur...

  YanıtlaSil
 7. ayy maşallahh yaaaaaaaaaaa vallaa nazar değer bu çocuğaaaa tütütüüüüüüüü

  YanıtlaSil
 8. allam yaa yerim ben bunu, yanaklara bak etipuff :)

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails