24 Eylül 2012 Pazartesi

haftasonu halleri

 Biz Adanadayken o buradaydı annemle görüşemediler Anneannemde yazın İstanbul'a geliyor bir süreliğine. Biz de cumartesi atladık ziyarete gittik. Bir sevindi sormayın.

 
Toprak önce her zaman olduğu gibi evi keşife çıktı. Ev çok büyük terasta koşup durdu. Sonra ortama ısındı eve alıştı, anneanneme alıştı birlikte çizgi film bile izlediler.
En son Toprak oğlum götür bunu anneanneye dedim. çocuk haklı olarak kendi anneannesine götürdü :) yok oğlum nene'ye götür dedim. Neniiiişşşşş diye bağırıp elindeki oyuncağı verdi. Ciiaaa oynadılar. Çok tatlılardı :)

Pazar günüde ablamalar geldi. Ada'cığım ve bonus Cem geldi. Cem'le oynadılar ama daha çok Ada'yla takıldı Toprak. Adaaaaa Adaaaaa diye dolandı peşinde.


En son çok samimi olunca Adiiişşş demeye başladı. Pazar günüde böyle geçti. Yani bu hafta sonu aile gezmeleri yaptık :)Bu hafta sonu güzel hareketli geçti darısı haftaya...

 
Bu sabah yine güne saklambaç ile başladık. Gayet güzel oynuyordu sonra bizim gideceğimizi anlayınca biraz ağlamaya başladı. Artık o anne gitmeli günler geliyor galiba . Hadi hayırlısı.

2 yorum:

  1. odasının kapısı ne şekermiş :) Ve Cem'i gördüm sonunda... Hepsi çok şekerler, ne güzel hafta sonu olmuş

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails