21 Mayıs 2009 Perşembe

Benim canım sevgilim...

8 yıl hiç kısa bir zaman değil bir birliktelik için, hele şu zamanda duyanları şaşkına çevirecek kadar uzun bir süre. Evet geçen seneye kadar uzatmalı sevgilim, geçen sene aralık ayında nişanlım, kısmetse yine 5 aralık 09'da kocam. Galiba aralık ayı bizi, biz de onu seviyoruz.

Alper, hayatımda olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ne olursa olsun ben senin yanındayım tavrı vardır ya, bunu gerkirse soyler ama soylemese bile surekli hissederim. Bana bunu en başından beri hissettirmiştir.
Biz çoğu şeyi birlikte yaşadık. 8 sene çok uzun geliyor kulağa ama nasıl geçti hiç anlamadık. Üniversitede başladı birlikteliğimiz. İlk başlarda o benden, ben de ondan çok haz etmezdik ama sonra hoşlanmaya başladık, arkadaş olduk. Sonra da sevgili. Kimse bu ilişkiye ihtimal vermedi. Okullar her tatil olduğunda bizim ayrılıp dönceğimizi sanıyorlardı ama olmadı. Belki de bu bizi birbirimize daha çok itti bilemiyorum ama ne olduysa iyi ki oldu.

O kadar çok anı varki hepsi birbirinden değerli. Hem güzel anlarımız oldu hem kötü. Hayat zaten böyle değil mi. İçinde hep iyi ya da hep kötü olmayan, inişli çıkışlı garip bir yol. O yolda yürürken, koşarken, düşerken, kalkarken, ağlarken ya da gülerken doğru kiş varsa çok fazla yara bere içinde kalmadan geçiyorsun.
Birbirimizin hayatında çoğu zaman hep ilklere şahit olduk. Benim ilk teyze oluşum, onun ilk diploma sınavı, benim ilk stajım, onun ilk iş görüşmesi, benim ilk maaşm, onun askerliği, gibi liste uzayıp gidiyor :) Ama yaz tatili için birbirimize veda ettiğimiz günü galiba hayatımın sonuna kadar unutamam. İlk uzun ayrılığımızdı ve çok ağlamıştık. Ahh ne guzel günlerdi...
Liste uzadıkça bizimde ömrümüz uzuyor diye hissediyorum. Ama düşününce daha neler var birlikte yaşamak için sabırsızlandığımız.

Evlilik dediğimiz şey herşeyi paylaşmaksa eğer bunu uzun süredir yaptığımız için hiç yabancılık çekmeyiz gibi geliyor yok bizim bilmediğimiz çok başka bir durumsa ona da hazırlıklıyız ki Aralık ayında evleniyoruz diye düşünüyorum :)))))))

Benim sinir olduğumu bile bile su şişesini kafana dikeceğin için, çoraplarını çıkarıp sağa sola atacağın için, dışarıdan geldiğin kıyafetlerini benim yüreğimi tüketene kadar değiştirmeyip onlarla koltukta yatacağın için , bir askıyı 1 yılda monte edeceğin için, benim herzaman yanımda olacağın için, akşam birlikte istiklalde sarılarak yürüyeceğimiz için, beni böcüğüm diye sevmeye devam edeceğin için ve hayatımın geri kalanını seninle geçireceğim için, seni tanıdığım, sana aşık olduğum ve seninle evleneceğim için çok mutluyum...
Canım sevgilim, iyi ki üniversitede o bilgisayar sınavı iptal oldu ve bizim haberimiz olmadı :)
Seni çok seviyorum

4 yorum:

 1. Masallah. Allah bozmasin, ayirmasin sizi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. şu blog sayesinde iş arkadaşlarımın hem hayatlarına dair bilgi sahibi oluyorum hem de onların içinde nasıl bir yazar potansiyeli olduğunu görüyorum :)
  Allah sevginizi daim etsin canım, bir yastıkta kocayın inşallah

  YanıtlaSil
 4. SEVGINIZ HIC BITMESIN, MUTLU HABERLERINIZ DEVAM ETSIN INSALLAH:)

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails