22 Aralık 2009 Salı

Evlendim :)


Uzun zamandır yazmıyor olmanın vicdan azabını çekiyordum. Bir türlü zaman ayıramadım. Çok özlemişim blogumu. Evlenen herkes bilir bu evlilik hazırlığı denilen olay adamın dengesini fena bozar. Benim de öyle oldu ama sonunda istediğim gibi çok içime sinen bir düğünüm oldu. Düğün 5 ararlık Harbiye orduevin'deydi.
Çok yoruldum ama deydi dediğim bir düğün oldu bence. Hiç bir aksilik çıkmadan ve tüm davetlilerin ve özellikle bizim çok eğlendiğimiz bir gece olarak bitmesi bizi daha çok keyiflendirdi :) Gelenekseldir ya düğünden sonra mutlaka konuşulur o söyleydi bu böyleydi diye biz soruyoruz herkese "nasıldı düğün diye?" kimse birşey demiyor herkes çok güzeldi diyor sadece anlayacağınız dedikodu yok :))

Hiç bir aksilik olmadı dediğime bakmayın benim açımdan birgün önce taktırdığım kirpiklerim yerinde durmayıp çıkma aşamasına gelmesi tek keyfimi çakıran olayoldu ama sonra şansımdan birşey olmadı. Gerçekten gelinle damat çok oynamaz falan derler ama biz eşimle oturmadık nerdeyse. Ama haksızmıyız bu bizim en mutlu günlerimizden biri en çok biz eğlenmeliyiz dedik.
Artık kervana ben de katıldım... Herkese tavsiye edilir :))))

7 yorum:

 1. Agzimizin tadiyla gecen (yemekler superdi) bir dugunden sonra siz iki sahane sahsiyeti bir kere de buradan kutlayayim. Mutlulugunuz omur boyu sursun. Sizi gidi ugurbocukeri.

  YanıtlaSil
 2. mutluluklar canım... kına gecesi fotoların blogda görmüş müydün?

  YanıtlaSil
 3. Ömür boyu mutluluklar diliyorum Irem'cim sana ve Alper'e...

  YanıtlaSil
 4. yok deniz'ciğim kına gecesi fotoları henüz yok ama olunca blogta göreceksiniz:)

  YanıtlaSil
 5. hayrlı olsun çok yorucu ve sıkıcıdır evlilk hazırlıkları:):(
  ama geçmiş ve işin en keyifli kısmınıda güzelce yaşamışsınız..
  bir ömür mutlu olun sevgiler:)

  YanıtlaSil
 6. tebrikler ve de mutluluklar...

  YanıtlaSil
 7. hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkr ederim :)

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails